Oyun Dünyası

Hunting Simülatör 2017 Avcılık Oyununu Full İndir

hunting simülatör 2017

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlerle beraber avcılık oyununu inceleyip indireceğiz. Hunting simülatör 2017 oyunu gerçeğimsi yapılan bir türdendir. Hunting Simulator oyununda oldukça fazla avlanma seçeneği ve zorlu avcılık görevleriyle zorlu anlar yaşatmaktadır. Açık dünyada saatlerce süren macera dolu anlara sahne olmaktadır. Unreal 4 motorundan faydalanılarak yapılan oyunda Colorado’dan, Fransa’nın meşe ormanlarına Alaska’nın karlı ovalarına kadar en bilindik yerler bulunmaktadır.

2017 avcılık oyunu indir
Tabi bunlar içlerinden sadece bazılarıdır. Her avlanma bölgesi o bölgenin doğal şartları ve epidemik yapısına bağlı kalınarak simüle edilmiştir. Oldukça kaliteli olarak hazırlanan hunting simülatör 2017 avcılık oyununda dikkat çekici dakikalar geçireceksiniz. 37 taneye yakın farklı hayvan türünün kendilerine has avlanma ve yaşama tarzları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Bundan dolayı yapacağız avcılık heyecanı sizler için farklı bir an katacaktır. Silahlarınızla yeteneklerinizi göstererek hunting simülatör 2017 avcılık, hayvan avlama oyununda hünerlerinizi göstermelisiniz. Oyun 64 bit sistem gereksinimine sahiptir.

avcılık 2017 oyunu yükle

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 3.10 GHz | AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
Ram: 2 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 | Radeon HD 6870 1 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

duslerkulup indirme linki (1)

http://link.tl/17bUA

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>