Cep Telefonu ve Teknoloji

Huawei Mate 10 Pro Bilinmeyen Tüm Özellikleri

huaweri mate 10 pro bilinmeyen özellikleri

Huawei Mate 10 Pro’nun batarya süresini uzatmak

Sevgili duslerkulup.com takipçilerimiz, bugün sizlere Huawei Mate 10 Pro telefo‘nun bilinmeyen tüm özelliklerini sizlere sunacağız. Telefonun geniş kapasite hacimli 4000 mAh bataryası var. Ancak pil optimizasyon seçenekleri ile daha uzun süre dayanabilir. İlk olarak, arayüzün renklerini gizler. Ufak dokunuşlar sayesinde pil noktanızı ayarlayabilirsiniz. Bunun için; “Ayarlar” “Pil bölümüne gidin ve arayüz renklerini koyulaştırmak” seçeneği etkinleştirin. Bu şekilde bir Oled ekranı kullanmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu ayar, o rengi görüntülerken siyah pikselleri açmaz, bu nedenle pil tüketimi azalır.

Ekranın çözünürlüğünü HD + olarak da değiştirebilirsiniz. Bunun için “Ayarlar”, “Batarya”, ekran çözünürlüğüne gidin ve “FHD +” ‘dan “HD +” ya değiştirin. Bu küçük değişim emin olun daha az pil tüketmesini sağlayacaktır.

Öte yandan, bataryayı optimize etmek için bir araç ile birlikte gelir. “Ayarlar”, “Batarya ve Optimize et”e giderken, batarya daha uzun süre dayanabilmesi için yapabileceğiniz diğer ayarların değerlendirmesini yapacak. Bunlar, 15 saniye içinde bırakılabilen ekran zaman aşımı gibi öğeleri içerir. Ayrıca, GPS’e ihtiyacınız yoksa, ekranın otomatik dönüşüyle ​​aynı şekilde devre dışı bırakabilirsiniz.

İkiz uygulamalar: cep telefonuna iki WhatsApp hesabı yüklemek

Aynı bilgisayarda iki WhatsApp hesabına sahip olmak ister misiniz? Huawei Mate 10 Pro, App Twin işlevselliği ile bunu yapmanızı sağlar. Bu seçeneği Ayarlar, Uygulamalar ve İkiz Uygulama aracılığıyla etkinleştirirken, uygulamanın sol alt köşesindeki iki numaralı simgeyle işaretlenecek bir kopyasını oluşturabilirsiniz. Oluşturulduktan sonra, ek uygulama ilkinden bağımsız olarak davranacaktır.

Şifreleme:Uygulamalarınızı Özel Alan ile koruyun

Mahremiyetlerini kesin olarak kontrol etmek isteyen insanlar var. Önlem almak istiyorsanız bu telefonla kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Huawei Mate 10 Pro telefonu bilgisayardaki uygulamalara erişimi kontrol etmek için gizliliğini ciddiye alan kullanıcıları sevindiriyor. Bunu yapılandırmak için, “Ayarlar”, “Güvenlik ve Gizlilik ve Özel Alan”a gitmelisiniz. Burada bu işlevi etkinleştirebilir ve bir desen, PIN veya şifre ile erişimi korumak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Bir kez oluşturulduğunda, korumak istediğiniz uygulamaları buraya koyabilirsiniz. Buna erişmek için, alanı oluştururken seçilen kilit açma formunu kullanmalısınız. Bununla beraber şunu unutmayın: görüntüdeki tüm ekranın görüntüsünü almak isterseniz, yalnızca iki kez basmalısınız.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>