Cep Telefonu ve Teknoloji

Huawe Modelli Cep Telefonlarında Ekran Görüntüsü Alma

huawe cep telefonlarında ekran görüntüsü alma

Duslerkulup.com takipçilerimiz, ülkemizde piyasaya sürülmeye yakın zamanda başlanan huawe g8 modeliyle yeni bir heyecan katmak istiyor. Daha önce g7 modeliyle kullanıcılardan tam not alan huawe çıtayı daha yükseğe taşımayı hedefliyor. 5,5 inç ekran ve 8 çekirdekli bir işlemciye sahip olması sebebiyle çok büyük avantaja sahip. 5.1 işletim sistemiyle beraberinde kamerası 13 MP olan bu cihaz oldukça hızlı. Parmak izi tanıyıcı sensörede sahip olan bu cihaz ihtiyaç duyduğu gücü ise 3000 mAH pil ile sağlıyor. Gerek işçiliği gerekse tasarımı ile oldukça kullanışlı bir telefon. 167 gr gibi bir ağırlığa sahip olan bu cihaz büyük olmasına rağmen elinize aldığınızda küçük duruyor.

huawe modellerinde ekran görüntüsü nasıl alınır

Genel olarak telefondan bahsettikten sonra asıl konumuza gelelim. Huawe modelli akıllı cep telefonlarda özellikle g7 ve g8 de ekran görüntüsü nasıl alınır. Ekran görüntüsü almak oldukça kolay. Diğer cihazlarda tuşların konumu nedeniyle ekran görüntüsü almak bir hayli olmasına rağmen bu cihazda kullanılacak tuşların birbirine yakın oluşu ciddi derecede kolaylık ve pratiklik sağlıyor diyebiliriz. Ekran görüntüsü almak istiyorsanız telefonun Güç tuşuyla beraber ses açma kapama tuşlarına bastığınızda kolaylıkla ekran görüntüsü alabiliyorsunuz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>