Program, Yazılım, Donanım

Hotspot Shield VPN İphone, Android Filtreli Sitelere Giriş İndir Yükle

hotspot shield vpn

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere yasaklı sitelere giriş Hotspot Shield VPN programını sunacağız. iPhone ve iPad mobil cihazlarınız üzerinden internette dünyanın hehangi bir yerindeymişsiniz gibi güvenli gezinti ve yasaklı sitelere giriş yapabileceksiniz. ücretsiz VPN ve Proxy uygulamasıdır. Herhangi bir filtrelemeye,engellemeye yasaklamaya maruz kalmadan internet üzerinde rahatça gezilmesini sağlayan mobil uygulamadır.

Özellikle yasaklı,engellenmiş, filtrelenmiş sitelere giriş için kullanılan ücretsiz VPN uygulaması sayesinde cihazınız ve IP adresinize ait bilgileri girdiğiniz siteler üzerinde belirsiz kullanıcı olarak görünür. Hotspot Shield VPN ile istediğiniz ülkedeymişçesine seyahat etmiş olacaksınız. Yani Türkiye üzerinden giriş yapıyorsanız başka bir ülkenin proxy ayarlarını kullanarak konum ve IP bilgilerinizi gizler. Bağlandığınız Wifi ağına göre bu bilgileri bazen çeşitlilik gösterebilir ve riskler içerebilir.

Hotspot Shield VPN iphone ile internete giriş yaptığınız andan itibaren karşı tarafa gönderilen ve gelen verileri en aza indirir ve internetten tasarruf etmiş olur. Her ne kadar masaüstü bilgisayarlarda kullanılıyor olsa da cep telefonunuzdan da artık tüm yasaklı sitelere, filtreli sitelere giriş yapabileceksiniz.

indirme

https://play.google.com/store/apps/details?id=hotspotshield.android.vpn&hl=tr

https://apps.apple.com/us/app/hotspotshield-vpn-wifi-proxy/id443369807

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>