Hızır 4×4 Taktik Tekerlekli Personel Taşıyıcı Zırhlı Araç

77Ol7a Hızır 4x4 Taktik Tekerlekli Personel Taşıyıcı Zırhlı Araç

Değerli takipçilerimiz, bugün sizlere Hızır 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç milli yapım zırhlı aracını tanıtacağım. Emniyet Genel Müdürlüğünün ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçları için üretilen yeni tip gelişmiş teknolojiye sahip zırhlı aracımız olan Hızır 4×4 test aşamalarını geçti. Milli imkanlarla yapılan 4×4 Hızır Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç, terörle mücadelede oldukça fayda sağlayacak.

1V98VG Hızır 4x4 Taktik Tekerlekli Personel Taşıyıcı Zırhlı Araç

Geçmişteki tecrübelerde göz önüne alınarak yapılan değerlendirmeler sonucunda daha dayanıklı daha agresif ve güvenlikli bir araç üretildi. Hızır 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç adı verilen aracımız yüksek teknoloji ve zırha sahip özellik taşımakta. Hızır Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç savunma sanayimizde yakın zamanda göz bebeği olacak. En önemli özelliği ise terörle mücadelede personel taşıyıcı olarak operasyonlarda kayıp vermemek amaçlı olarak kullanılacaktır. Ayrıca güneydoğuda şehir güvenliğini sağlayan mobil karakol görevinde bulunacaktır.

LZJBZb Hızır 4x4 Taktik Tekerlekli Personel Taşıyıcı Zırhlı Araç

Üzerinde bulunan silah atıcı sistemiyle de gelen saldırılara anlık müdahele edebilecektir. HIZIR 4×4 kombinasyonunda güvenlik güçlerinin operasyonel ihtiyaçlarına uygun olarak NATO standartlarında, dokuz personel kapasiteli, yüksek balistik, mayın ve el yapımı patlayıcılara karşı koruma seviyesine sahip zırhlı taktik tekerlekli bir araç olarak tasarlandı.

r6qA61 Hızır 4x4 Taktik Tekerlekli Personel Taşıyıcı Zırhlı Araç

Sınıfının en yüksek motor gücüne sahip, kırsal ve kentsel alanlardaki yoğun çatışma koşulları altında yüksek performans gösterecek şekilde geliştirilmiş KBRN aracı, silah taşıyıcı araç, ambulans aracı, sınır güvenliği aracı, keşif aracı gibi çok yönlü, düşük maliyetli ve kolay bakım sağlayan muhabere aracı olarak üretildi.

Milli Yapım Hızır 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç Hakkında Videolu Bilgi

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>