Askeri Konular

Hızır 4×4 Taktik Tekerlekli Personel Taşıyıcı Zırhlı Araç

milli yapım hızır 4x4 taktik tekerlikli araç

Değerli takipçilerimiz, bugün sizlere Hızır 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç milli yapım zırhlı aracını tanıtacağım. Emniyet Genel Müdürlüğünün ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçları için üretilen yeni tip gelişmiş teknolojiye sahip zırhlı aracımız olan Hızır 4×4 test aşamalarını geçti. Milli imkanlarla yapılan 4×4 Hızır Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç, terörle mücadelede oldukça fayda sağlayacak.

hızır 4x4 yerli zırhlı araç

Geçmişteki tecrübelerde göz önüne alınarak yapılan değerlendirmeler sonucunda daha dayanıklı daha agresif ve güvenlikli bir araç üretildi. Hızır 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç adı verilen aracımız yüksek teknoloji ve zırha sahip özellik taşımakta. Hızır Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç savunma sanayimizde yakın zamanda göz bebeği olacak. En önemli özelliği ise terörle mücadelede personel taşıyıcı olarak operasyonlarda kayıp vermemek amaçlı olarak kullanılacaktır. Ayrıca güneydoğuda şehir güvenliğini sağlayan mobil karakol görevinde bulunacaktır.

yerli yapım zırhlı hızır araç hakkında bilgi

Üzerinde bulunan silah atıcı sistemiyle de gelen saldırılara anlık müdahele edebilecektir. HIZIR 4×4 kombinasyonunda güvenlik güçlerinin operasyonel ihtiyaçlarına uygun olarak NATO standartlarında, dokuz personel kapasiteli, yüksek balistik, mayın ve el yapımı patlayıcılara karşı koruma seviyesine sahip zırhlı taktik tekerlekli bir araç olarak tasarlandı.

hızır zırhlı yerli yapım aracı

Sınıfının en yüksek motor gücüne sahip, kırsal ve kentsel alanlardaki yoğun çatışma koşulları altında yüksek performans gösterecek şekilde geliştirilmiş KBRN aracı, silah taşıyıcı araç, ambulans aracı, sınır güvenliği aracı, keşif aracı gibi çok yönlü, düşük maliyetli ve kolay bakım sağlayan muhabere aracı olarak üretildi.

Milli Yapım Hızır 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç Hakkında Videolu Bilgi

https://www.youtube.com/watch?v=JVIK0-9fv2o

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>