Oyun Dünyası

Highway Traffic Rider Android Oyunu Para Hileli İndir

highway traffic rider android oyununu indir

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, highway traffic rider android oyunu motor sporlarını sevenler için oldukça güzel bir oyundur. Çünkü size şahsi olarak ait olan bir motorunuz bulunmaktadır. Oyundaki amacınız hiçbir yere çarpmadan motorunuzu kullanarak en yüksek puanı almalısınız. Oyun içerisinde para hileside bu apkye eklenmiştir. Haritada hedeflerinize ulaşarak en yüksek skorları elde etmeye çalışmalısınız.

highway traffic rider android oyununu yükle

Son sürümünde ise bazı yenilikler eklendi. 1 vs 1, online olarak dünya çapında yeni liderle mücadele edebilirsiniz. Oyunda kontrolünüzü iyi sağlamalısınız fren kombinasyonunu da ihmal etmemelisiniz. Özellikle yüksek hız yaptığınızda önünüze çıkacak araçlar sizler için tehlike saçacaktır. Trafik canavarı olmayın 🙂

http://turbobit.net/5i3eea7i7xhr.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com 

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>