Oyun Dünyası

Hello Neighbor 5 Korku Oyununu Son Sürüm İndir

hello neighbor ücretsiz indir

Değerli okuyucularımız, Hello Neighbor 5 isimli yepyeni bir oyun çıktı piyasalara. Oyun çok otantik gerçekten, farm yani çiftçillik havası verilen bir tarzda. Hello Neighbor 5 oyunu içerisinde bir göreviniz var. Bir anlamda ajansınızda diyebiliriz. Komşunuzun evine gizlice gireceksiniz.

hello neighbor alpha 5 indir,

Bodrumunda sakladığı sırları ifşa etmek üzere görevleriniz var. Korku dolu anlar yaşayarak komşunuza merhaba demelisiniz. Hem yapay zekanızı kullanarak hemde kişisel envanterinizi kullanıp komşunuzun evine giriş yapabilirsiniz. Kapana kısılmadan komşunuzun bodrum katındaki gizli! hazineyi, belkide ölü bir cesedi bulabilecekmisiniz? belkide komşunuz masumane bir kişidir. Hepsinin cevabı sizin yeteneklerinizin arkasında.

Sistem Gereksinimleri:
merhaba komşu oyunu oyna,
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
İşlemci: i5 veya üzeri
Ram: 6 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 770 veya üzeri

indirme

http://link.tl/1gUZh

http://link.tl/1gUOZ

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>