Program, Yazılım, Donanım

HDRsoft Photomatix Çözünürlük Yükseltme Programını İndir

hdrsoft photomatix programını indir

Değerli takipçilerimiz bugün sizlere Photomatix Pro isimli programı sunacağım. HDRsoft Photomatix isimli yazılım  çekmiş olduğunuz fotoğraflarda, vidyoların görüntüsel kalitesini yükseltmeyi amaçlayan özelliklere sahiptir. High Dynamic Range teknolojisine sahip yeni görüntülere geçiş sağlaybilirsiniz.

çözünürlük yükseltme programını indir

Aslında yeşilçamdan kalan filmlerin son zamanlarda hd kaliteye çevrilmesinde bu formattaki programların katkısı oldukça fazladır. Bu sebeple elinizdeki görüntülerin kalitesini istemediğiniz kadar yüksek kaliteye getirebileceksiniz. Gölgelendirme, tonlama, renklendirme gibi birçok işlevsel unsurları sizlere sunmaktadır.

görüntü kalite artırma programı indir
 Fotoğrafları, vidyoları çekerek bu programa aktaracaksınız ve ardından rahatınıza bakacaksınız. Fotoğraf, video çözünürlük yükseltme HDRsoft Photomatix programını bilgisayarınıza full tek link indirebilirsiniz.

İndirme linki:

http://turbobit.net/0ryiu099651l.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>