Dinimiz İslam

Hafızayı Kuvvetlendirmek, Güçlendirmek İçin Dua

hafızayı kuvvetlendirmek için okunacak dua

Merhabalar değerli duslerkulup.com okuycularımız bugün sizlere birçok kişinin ihtiyacı olan duayı paylaşacağız. Hepimiz birtakım girişimler içerisinde bulunmaktayız. Öncelikle bir ön hazırlık yapmaktayız. Hepimizin nasıl çalışmaya ihtiyacı varsa, bir konuma, makama ihtiyacı varsa, bir yerde bulunmak istiyorsak inanca, imana ve duaya ihtiyacımız var. Sınav öncelerinde unutkanlık yaşanmaması için okunacak dua, hafızanızı geliştirmek, güçlendirmek, kuvvetlendirmek için okunabilecek dualar vardır. Aşağıdaki duayı okuyan kişiler hergün 7 kez okursa, ezberleme zorluğu çekmezler.

“Allahümmeftah aleyna hikmeteke venşür aleyna rahmeteke ya zel celali ikram”

Nihat Hatipoğlu hocamızdan, hafızayı kuvvetlendirecek, güçlendirecek, geliştirecek, unutkanlığı önleyecek duayı dinleyip, izleyebilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>