Dinimiz İslam

Güzel Resimli Kur’an-ı Kerim Ayet-i Kerimeleri

Merhabalar sevgili takipçilerimiz bugün sizlere her anımızda yanımızda olması gereken onları okuyup anlamamız gereken Rabb’imizin ayetlerini paylaşacağım. 

Yüce yaratıcımız bizlere okuyup anlayıp hayatımızda uygulayalım diye ayetler indirmiştir. Yapmamız ve yapmamamız gereken şeyleri bizlere bildirmiştir. 

Bizlerde bu ayetleri her zaman yanımızda bulundurup tefekkür etmeliyiz. Bizde hem telefonlarınıza, hem bilgisayarlarınıza indirebileceğiniz hemde yazıcıdan çıktı alarak duvara asabileceğiniz arkaplan resimli wallpaper diğer bir deyişle duvar kağıtlarını sizler için aşağıda hazırladık. 

Sizlerde isterseniz sitemzden okuyup faydalanabilir veyahut sağ tıklayıp farklı kaydet diyerek masaüstünüze indirip duvar kağıdı yapabilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>