Cep Telefonu ve Teknoloji

Guns of Boom Türkçe Online Cep Savaşı Oyunu Hileli İndir

game of booms oyununu full indir

Saygıdeğer takipçilerimiz, 18 Mayıs 2017 tarihinde piyasaya sürülen cep telefon savaş oyunudur. Online olarak oynanabilen oyunun kısa zamanda milyonlarca takipçisi oldu. Oyuncular arkadaşlarıyla beraber grup halinde oynayabilmektedirler. Guns of Boom oyunu dolasıyla herkesin elinde olacak. Guns of Boom oyunu bilgisayarlarda oynan oyunlar gibi çok kaliteli grafiklere sahip olacaksınız. Oyun türkçe online cep savaşı oyununu hileli olarakta indirebileceksiniz. Oyun içinde çok iyi silahlar bulunmaktadır. Bu silahların yanı sıra otomatik ateş özelliği sebebiyle elleriniz yorulmadan düşmanı görüp otomatik ateşe geçebilirsiniz.

game of boom online türkçe oyunu indir

Oyun içinde çeteler oluşturulabilir. Klanlar diğer bir adıyla. Kendinizi yansıtacak silahlar bulunmaktadır. 3D grafiklere sahip yüksek çözünürlüklü oyun vasıtasıyla savaşlar içerisinde yüksek hazlar alacaksınız. Arkadaşlarınızla oyun içerisinde aynı ekip halinde olarak düşmanlara karşı toplu halde (rush) saldırı düzenleyebilirsiniz. Kontrol altında tuttuğunuz askerleriniz sebebiyetiyle Guns of Boom oyunu karaktersel seçiminizi yaptıktan sonra başlar. Ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla birebir aynıdır. Guns of Boom oyununda hem para hemde silah hilesi bulunmaktadır.

indirme

http://link.tl/1vg7r

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>