Oyun Dünyası

Grow Castle Altın Skill Android Oyununu Full İndir

grow castle altın oyununu full indir

Merhabalar arkadaşlar, bugün sizlere Grow Castle isimli android oyununu paylaşacağım. Grow Castle oyunu cep telefonlarda oynanabilen kale savunma oyunudur. Savaş, strateji, mantığı bir arada toplayan oyundur. Oyun içerisinde bir düzenlem içerisinde, düşmanlarınızla göğüs göğüse çarpışacaksınız.

android savaş oyununu full yükle

Amacınız kalenizi işgal etmek isteyen düşmanlarınızı izin vermeden düşmanı püskürtmektir. Seviye atladıkça güçlü düşmanlar gelecek haliyle sizde güçleneceksiniz. Oyunun içerisine altın ve yetenek hilesi eklenmiştir. Kendinizi geliştirmeye çalışmalısınız. Oyun içerisinde oldukça zor anlar yaşacağınız vakitlerde olacaktır. Oyunu cep telefonunuza ücretsiz olarak full indirebilirsiniz.

cep telefon android kale savunma oyunu indir

duslerkulup indirme linki (1)

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZr20TZiUWjuq7wjqJl8sSch1xgoHVxFaiX

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>