Cep Telefonu ve Teknoloji

GPS Status & Toolbox Detaylı Konum Bulma Android Uygulaması

gps status toolbox konum tespiti uygulaması yükle

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız bugün sizlere gps status & toolbox isimli android uygulamasını sizlere sunacağız. Gps status & toolbox uygulaması sayesinde detaylı olarak konumlarınızı tespit edebileceksiniz.  Uygulama android cihazlarınızda olması sebebiylede gps bilginizi hızlıca getirir. Daha hızlı konumlarınızı günceller.

gps status toolbox konum uygulaması indir

Gps, uydular için pozisyon, sinyal kuvveti, doğruluk, hız, hızlanma, rakım, yataylık, dikeylik ve batarya durumunu detaylı olarak sizleri bilgilendirir. Hatta manyetik ve gerçek kuzey kumpası, seviye aracı, bulunduğunuz yere daha sonra gelmek için işaretleme veya paylaşma özelliklerini kapsamaktadır. GPS Status & toolbox uygulamasında yer konum tespiti için oldukça fazla işinize yarayacaktır.

http://turbobit.net/4rivpom72ztk.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>