Program, Yazılım, Donanım

GoldWave 2016 Ses Düzenleme Programını Türkçe İndir

goldWave 2016 ses düzenleme programı indir

GoldWave programı profesiyonel olarak hazırlanmış bir yazılımdır. Müzisyenlere ses hizmeti veren firmalar bile bu programdan faydalanmaktadırlar. Sizde kendi evinizde online ses stüdyosu kurabilirsiniz. Aldığınız ses kayıtlarınızı kesebilirsiniz, biçimlendirebilirsiniz, birleştirebilirsiniz, restore edip farklı formatlara getirebilirsiniz. Daha da önemlisi efekt verebilirsiniz.

goldwave 2016 ses düzenleme programını tek parça indir

Kendi şarkılarınızı söyleyip fon müzik ekleyebilirsiniz. Veya cep telefonlarınız için zil sesleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca seslerdeki tonlamaları da farkedebilirsiniz. Hızlı bir şekilde ileri geri sarabilirsiniz. Zamanlamalı kayıt özelliği sayesinde program üzerinde de ses kaydı alabilirsiniz. Mix ve crossfade özelliklerini çok basit bi şekilde yapabilirsiniz. Çeşitli filtreler sayesinde daha kaliteli sesler elde edebilirsiniz.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/5t8n/ZbSLnxRMe

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>