Program, Yazılım, Donanım

GlassWire İnternet Bağlantılarını Kontrol Etme Programı İndir

glasswire internet bağlantısı kontrol programı

Merhabalar düşler kulübü okuyucularımız, glasswire programını sizlere sunacağız. Glasswire programı bilgisayarınıza bağlanan kişilerin internet bağlantılarını kontrol eder ve bunları kayıt altında tutar. Hangi ip adresi üzerinden ne kadar veri kullandığını listeler ve kayıt altın alan bir programdır. Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz.

glasswire internet wifi bağlantısı kontrol programı yükle

Wifi ile bilgisayarınıza bağlanan kişiler artık sizlerin avucunda olacak. Onlar sizlerden ne kadar veri harcadığını anlayacaksınız. İnternetinize bağlanan kişileri bularak anlayabileceksiniz. İnternetiniz hacklenmişse, birisi bağlanmışsa bunları rahatlıkla görebileceksiniz. Kota aşımı sıkıntısı yaşıyorsanız bunlarında tespitini yaparak neyden kaynaklı olduğunu görebileceksiniz.

İndirme linki: http://turbobit.net/vank0e6d3iiu.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>