Cep Telefonu ve Teknoloji

Gizli Numaradan Arayanları Tespit Etme Kesin Çözüm

gizli numaradan arayanları tespit etme

Merhabalar sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, gizli numaradan arayanları tespit edebilmek artık kolaylaştı. Cep telefonlarda en çok karşılaşılan sıkıntılardan birisi aranan kişilerin özel numaradan müzdarip olmasıdır. Bir kişi kendisine yapılan aramalarda özel numaraya karşı isterse kapatabilir. Gizli numaradan arayanları tespit etme konusunda kesin çözüm diyebileceğimiz bir yöntem paylaşacağım.

gizli numaradan arayanları bulma yöntemi

Bu yöntem şuanlık sadece Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Türk Telekom online işlemlere giriş yaparak, faturasız hat sahipleri Lira işlemlerim-Harcama Detayı sekmesine giriş yaparak tümüne tıklayıp tarih aralığını seçin. Size gelen aramalar kısmında hangi saat aralığında hangi aralıkta aranıldığınızı tespit etmek istiyorsanız o numarayı karşısında görebileceksiniz. Bu yöntem sadece deneme yanılma yoluyla tespit edilmiştir. Resmi durumlar için operatörünüzden direk bilgi almanızı tavsiye ederim.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>