Program, Yazılım, Donanım

GeoGebra Geometri Çizim Programı Full İndir

geometrik çizim programı yükle

Değerli takipçilerimiz, bu makaleyi okuyorsanız eğer yüksek ihtimalle ya öğrencisiniz yada bir eğitimcisiniz. Genelde eğitimle alakalı olan bir programı sizlere sunacağız. Gerçekten inanılmaz derecede işe yarar bir yazılım. Sınav haftaları öğretmenlerin, ödev haftaları öğrencilerin işine yarayacak geometrik çizim programı GeoGebra. Bu program sayesinde öğretmenlerimiz sınav kağıtlarında elle çizmek yerine bilgisayardan basitçe çizimlerini gerçekleştirebileceklerdir.

geo gebra programı ile geometrik çizim yapma

Programı isterseniz yüklerseniz isterseniz portable olarakta kullanabilirsiniz. Full versiyon olarakta kullanılabilmektedir. Program sayesinde ücretsiz bir şekilde tüm geometrik şekilleri bilgisayarınızdan çizerek geometrik ödevlerinizde yardımcı olacaktır. Özellikle geometri yıllık ödev, matematik yıllık ödev hazırlayan öğrenciler için, geometri sınav soruları hazırlama konusunda öğretmenler için yararlı olması dileğimizle.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/KydT/hTf4sGN9A

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>