Geniş Geniş Uyumak İçin | Sağlık Köşesi

Geniş Geniş Uyumak İçin

2ujgz8l Geniş Geniş Uyumak İçin

Nevresim takımları söz konusu olduğunda boyutlar bazen can sıkıcı olabilir. Ya yorganınız çok büyük gelir, ya da nevresim takımınız evdeki tüm battaniyelere bol gelir. Özellikle büyük bir yatağınız varsa veya geniş yorganlar ve battaniyeler kullanıyorsanız bu tür sorunlarla karşılaşmak istemezsiniz. Peri Tozu Home bu sorunları kökten halletmek için kolları sıvadı ve her boya ve ebata uygun nevresim takımlarıyla hizmetinize açıldı.

Çeşitli battal boy nevresim takımı ölçüleri geniş yatakların tamamlayıcısı olacak bu ürünlerle sürekli karşınıza çıkan ebat sorunlarını ortadan kalkacak. Onlarca farklı desen ve renklerde üretilen battal boy nevresim takımları sıradışı bir yatak odasına sahip olmak artık çok kolay olacak.

Battal boy nevresim takımı genellikle 220 cm ile 240 cm ebatlardan başlayan ve bu boyutların üzerine çıkabilen takımlardır. Standart boy çift kişilik yataklar için üretilen nevresim takımları büyük yataklarda hoş bir görüntü oluşturmamakla birlikte nevresim takımına sığmayan yorganlarla da gecenizi mahvedebilir. Öyle ki bir gece uykunuzdan uyandığınızda tüm yorganın, nevresim takımının en alt tarafında toplandığını görebilirsiniz. Üstelik bu tür bir boyut uyuşmazlığı yatağınızı toplarken de çeşitli potluklara ve düzensiz, kötü görünen bir yüzeyle karşılaşmanıza sebep olur. Katlaması ve bir yerlerde saklaması da hayli zordur. Bu tür bir durumla karşılaşmamak için ya yorganları ve battaniyeleri değiştirmek gerekir, ya da battal boy nevresim takımları ile doğru ebatları yakalamak gerekir.

Peri Tozu Home ev tekstili ürünlerinde çıtayı hayli yükseklere taşırken battal boy nevresim takımı konusunda da hayli iddialı bir ürün yelpazesi sunuyor. Özellikle sağlığa zarar vermeyen kimyasal maddelerin kullanıldığı desenlerle hem sağlıklı hem de rahat bir uyku çekmeniz için özel tasarlanmış battal boy nevresim takımları ile sıra dışı bir yatak odasına sahip olmak Peri Tozu Home ile artık mümkün.

%100 Türk pamuğu ile imal edilen battal boy nevresim takımları, ülkemizin ve dünyanın en kaliteli dokuma merkezlerinden olan Denizli’de üretiliyor ve Türkiye’nin her yerine gönderilebiliyor. Saten kalitesindeki kumaşıyla tertemiz ve deliksiz bir uyku, sıra dışı ve mükemmel görünen yatak odaları için Peri Tozu Home’un battal boy nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet