Garantili Teknik Servis

acer bilgisayar teknik servis Garantili Teknik Servis

İstanbul’un her noktasında 7/24 hizmete açık olan teknik servisimiz Arçelik ürünlerinize tam destek sunmaktadır. Profesyonel teknikerler ve deneyimli müşteri temsilcilerimiz ile cihazlarınızda meydana gelmiş arızayı kısa süre içerisinde tamir edebilmekteyiz. Aynı zamanda yıl içerisinde cihazların tam verimli çalışması için gerekli olan bakım ve onarımı da çok düşük fiyatlarda müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.  Yıl boyunca düzenlenen kampanyalar ile müşterilerine avantajlar sunan Çekmeköy Arçelik servisi firmamız bu kampanyalarla birlikte servis ve montaj hizmetlerini de ücretsiz bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Bostancı Arçelik sevisi firma olarak Arçelik ürünlerine sağladığı teknik desteği ve bu ürünlerde karşılaşılabilecek tüm sorunları web sitesinde müşterileri ile paylaşmaktadır.  Klimadan televizyona,  beyaz eşyadan kombiye her türlü üründe karşılaşabileceğiniz sorunları ve çözüm yöntemlerini web sitemizde bulabilirsiniz.  Firma olarak yaptığımız her işlemi özenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Örneğin bir klimada meydana gelmiş olan arıza “ kumanda ile çalıştırıldığında güç düğmesinin yanıp hemen sönmesi “ arızasının 3 nedeni olabilir. Bu nedenler Besleme geriliminde klima için gerekli olan voltaj değerinin yeterli olmaması veya fazla olması.  Klimanın içerisinde bulunan kartın üzerinde bulunan c1 kondansatöründe çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen arıza.  Son olarak Kartın üzerinde bulunan diğer birimlerde meydana gelen arızadır.  Firmamız arızanın tespitini yaptıktan sonra yukarıda belirtmiş olduğumuz üzere her türlü alternatifi göz önünde bulundurarak arızanın diğer bir parçaya sirayet etmemesini sağlamaktadır.   Bu uygulama sayesinde sadece sorunu düzeltme anlayışı değil aynı arızanın meydana gelebileceği tüm birimleri kontrol etmeyi de beraberinde getirir. Böylelikle tüm klima kontrol altına alınır ve uzun ömürlü olup tam verimle çalışması sağlanır.

Arçelik servisi firmamızın özenli bir şekilde gerçekleştirdiği işler sayesinde iş garantisi verilmektedir.   Servisimiz tarafından tamir edilen her türlü Arçelik marka cihazınızın yakın süre içerisinde tekrar arızalanması firmamız sorumluluğundadır.  Tüm bunlarla birlikte servisimiz yerinde tamir anlayışı ile en kısa sürede tamir işlemlerini gerçekleştirerek tüketicinin ürününden kaynaklanan bir mağduriyet yaşamamasını sağlamaktadır.  Eğer sizler de güvenli, garantili ve ekonomik bir hizmet istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet