Program, Yazılım, Donanım

Freemake Video Converter Video Düzenleme Programı İndir

Saygıdeğer düşler kulübü okuyucularımız, Freemake Video Converter programı ile videolarınız eliniz altında. Her türlü dönüşümsel video ayarlama videoları MP3’e çevirme, slayt hazırlama, videoları düzenleyebilme, videolara altyazı ekleyebilme özellikleri sağlayabilen programdır. AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, vb video formatlarını programda ekleyebilir düzenleyebilirsiniz. Bununla beraber MP3, AAC, WMA, WAV ses dosyalarını JPG, BMP, PNG,GIF gibi resim dosyalarını desteklemektedir. Hatta dilerseniz çevrimiçi çevirici olarakta dönüşümler sağlayabilirsiniz. Bu program sayesinde bütün ses ve video dosyalarınızı iPod, iPhone, iPad, PSP, PS3, Android cihazlarınıza uyumlu hale getirebilirsiniz. Bilgisayarımızda oynatabildiğimiz ses yada video dosyası mobil ortamlarda çalışmayabilir. Program ile bunu çözmekte mümkün.

Video Nasıl Düzenlerim?

Videolarınızdan dilediğiniz bir alanı kesin. Videoyu döndürün veya çevirin. Birçok videoyu tek bir dosyada birleştirin, bölümler arasına geçişler ekleyin. Çıktı dosyasının boyutunu istediğiniz gibi sınırlayın (örn. 700 Mb, 1.4 Gb, 4.7 Gb). Çıktı videosunu istenilen en boy oranına göre ayarlayın: siyah çizgiler ekleyin, genişletin, yaklaştırın ve kendi zevkinize göre düzenleme işlemleri yapın.

indirme

http://uploaded.net/file/drvbqmgv/Frmk.4.1.10.426.WT.rar

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>