Program, Yazılım, Donanım

Freemake Video Converter Gold Dönüştürücü Programını İndir

freemake video converter programını indir

Sevgili düşler kulüp okuyucularımız bugün sizlere Freemake Video Converter Gold video dönüştürme programı paylaşacağız. İnternet ortamında binlerce video indiriyor olabilirsiniz. Her cihaz, her platform aynı video biçiminde değildir. Bazı video formatları televizyonlarda, bazıları tabletlerde, bazılarıda telefonlarda çalışmamaktadır. Bu sebeple her türlü videoyu istediğiniz biçime dönüştürebilirsiniz, kullanımı kolay ve kapsamlı bir programdır. Mobil cihazlar içinde çevirme özelliği bulunur. AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS, vs.

ücretsiz video dönüştürme programı indir

Dışardan müzik ve (MP3, AAC, WMA, WAV) ve fotoğraf (JPG, BMP, PNG, GIF) alıp ücretsiz ve kolayca video formatlarına dönüştürebilirsiniz. Video formatlarını dönüştürmek sizler için tv üzerinden izleyeceğiniz vidyolar için, yapacağınız sunum gösterileri için oldukça yarar sağlayacaktır. Hazırlayacağınız bir powerpoint sunusu içerisine müzik eklemek isterseniz tam size göre yarar sağlayacaktır.

İndirme linki: http://turbobit.net/18kpz7icrrkn.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>