Oyun Dünyası

FreeFly Burning Bilgisayar Oyununu Full İndir

free fly burning

Sevgili duslerkulup takipçilerimiz nasılsınız görüşmeyeli. Bugün sizler için güzel bir makale hazırladık. Oldukça keyif alacağınızdan da eminiz. FreeFly Burning isimli bilgisayar oyununu sunacağız. Oyunda bir takım görevleriniz olacaktır. Bu görevler doğrultusunda yapacağınız işlevsel yeteneklerinizi kullanmalısınız.

hava heron sürme oyunu indir

Heron, drone tarzı havada uçan bir daire vardır. Bu daire sayesinde gitmek istediğiniz yerlere hızlıca ve doğrusal bir hareketle gidebileceksiniz. Bazen şehirde bazen kırsal alanlarda bu küresel dairenin hakimiyetini kurup gideceğiniz yerlere ulaşacaksınız. Aşağıdaki videodan da zaten nasıl kullanılacağı hakkında bilgi alabileceksiniz. Freefly burning oyunu sayesinde klavye kabiliyetlerinizde de gelişmeler yaşayacaksınız.

free fly pc oyununu indir

Sistem gereksinimleri: 
İşletim Sistemi: Win 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTS 450
DirectX: Sürüm 11

duslerkulup indirme linki (1)

http://link.tl/17fkL

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>