Cep Telefonu ve Teknoloji

Freedom 1.6 Tüm Ücretli Android Uygulama ve Oyunları Bedava İndirme

freedom 1.6 tüm uygulamaları bedava indir

Sevgili okuyucularımız, bugün sizlere freedom 1.6 isimli android kullanıcıları için önemli bir uygulamayı sunacağız. Freedom 1.6 uygulaması sayesinde birçok google playde satılan ücretli uygulamaları hackleyerek ücretsiz olarak indirmenizi sağlar. Yani uygulamayı kısaca özetle anlatacak olursak, google play ücretli uygulama hackleme programı diyebiliriz.

freedom 1.6 tüm ücretli uygulamaları ücretsiz indirme

Uygulamanın çalışabilmesi için rootlu olması gerekmektedir. Rootsuz ise eğer telefon uygulamaya çalışmama ihtimali yüksektir. Ayrıca kurulum esnasında problem yaşarsanız, ayarlar- güvenlik kısmından bilinmeyen kaynakları aktifleştirebilirsiniz. Uygulamayı kurarak google playden indireceğiniz uygulamaları ücretsiz olarak kurabilirsiniz.

http://turbobit.net/4jebj0axfmzi.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>