Program, Yazılım, Donanım

Foursquare ve Swarm Hesapları Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

swarm hesabı nasıl kapatılır

Sevgili duslerkulup misafirlerimiz, swarm hesabı kullanıcı kişilerin ençok sevdiği özelliği anlık fotoğraf paylaşmasıdır. Swarm instagram çıkmadan önce oldukça geniş bir kullanıcı kitlesi olmasına karşın, kendini geliştirmemesinden kaynaklı düşüşe geçti. Özellikle instagramın ardından whatsapp ve facebook’unda yaptığı 24 saatlik kaybolan fotoğraf paylaşma özelliğinin yayılmasının ardından duraklama dönemi dağılma dönemine dönüştü.

swarm hesaplarını silme

Artık swarm kullanmak istemeyen kullanıcılar arkalarında iz bırakmadan ayrılmak istemektedirler. Peki swarm hesabı nasıl silinir? Hesabınızı silebilmek için bilgisayardan internet tarayıcısından giriş yapmalısınız. https://tr.foursquare.com/delete_me swarm hesabınızla giriş yaptıktan sonra sayfanın altında bulunan delete account düğmesine basarak kalıcı olarak hesabınızı silebilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>