Oyun Dünyası

Forestry 2017 Odunculuk Simülasyon Oyununu İndir

forestry 2017 odunculuk oyunu

Duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere Forestry 2017 odunculuk simülasyon oyununu sunacağım. Profesiyonel olarak odunculuk yapmak hiç bukadar kolay olmamıştı. Ormana çıkıp insanların ihtiyaçları doğrultusunda kesimleri yapabileceksiniz. Ayrıca bu işi basitçe baltayla değil.

odunculuk simülasyon oyununu full indir

Büyük kereste kesme makineleri, biçerdöverler, kamyonlar, tırlar, vinçler ile odun kesme işlemleri yapabileceksiniz. Bu sayede simülasyon oyununda istediğiniz kadar odunu kesip para kazanabilirsiniz. Ormanlar artık sizden sorulacak. Gerçekçi bir havada ormanda odun kesmeye başlayacaksınız.

ormanda odun kesme oyunu indir

Forestry 2017 oyunu sayesinde odunları satarak hem ticareti hemde para kazanma yolunda şirketlerin ceoluğunuda yapmış olacaksınız.

Sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8, 10
İşlemci: Intel Core 2 Duo Dualcore, AMD X2 Dualcore with 3.0 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 280, AMD Radeon HD 4870
DirectX: Sürüm 9.0c
Boş Alan: 3 GB

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>