Oyun Dünyası

Football Manager 2016 Oyununu Full Tek Link İndir

football managar 2016 indir

Sevgili okuyucularımız, bugün sizlere Football Manager 2016 isimli oyununu paylaşacağım. Futbol severlerin en çok sevdiği şey bir takımı yönetmektir. Hemde hiçkmisenin müdahelesi olmadan hem finansal olarak, hemde teknik adamlık olarak. Biliyoruz hepimizin içerisinde bu hissiyatlar var. Artık sizlerde evinizde bilgisayarınız başında birer futbol menajeri ve kulüp yöneticisi olabilirsiniz.

futbol menajerlik oyununu bilgisayarına indir

Tek kuruş ücret vermeden tuttuğunuz takımı yönetebileceksiniz. Örneğin bir teknik adamın yapması gereken şey takımını maça motive etmek, idman yaptırmak, sağlık durumlarını kontrol etmek olacaktır. Kulüp yönetici ise transferleri yapmak, finansal olarak dengelemek, kulübün sponspor ihtiyacını karşılaşamak ve buna benzer aklınıza gelebilecek birçok olgu. Oyunda herşey serbest takımınızı alın ve işinize başlayın. Rahatlıkla işlerinizi yürütebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows Vista, 7, 8, 10
İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core AMD Athlon 2.2GHz
Bellek: 2 GB RAM
Sabit Disk: 3 GB boş alan

Torrent İndirme linki: http://turbobit.net/esvxj4h50xff.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>