File Çorap Seçimi

File Çorap Seçimi

Harajuku Kad n orap Seksi Komik B y k K k rg File orap Kad n.jpg 640x640 File Çorap Seçimi

File çorap yeni nesil moda ve trendler ile kadınların bir tutam görsellik, biraz da tutkuyu yansıtmak adına tercih ettikleri şık, güzel ve bir o kadar da seksi bir çorap modelidir. 2017 yılında Punk modasının tekrar hayata dönmesiyle, file çoraplara artan rağbet ile üreticiler bu çorap grubunun modellerini arttırmışlardır. Penti Çorap tüm bedenlere uygun, şık tasarımlara sahip file çorap modelleriyle kadınlara şık ve tutkulu giyim tarzlarına katkıda bulunmaktadır.

Her kadının bedeni ve vücut yapısı farklılık göstermektedir. Bu sebeple file çorap seçerken bedeninizi zarif ve seksi göstermek adına bazı püf noktalarına dikkat etmek faydalı olacaktır.

File Çorap Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  • Genellikle etek ve kısa elbiseler ile tercih edilen file çorap, bacaklarının dikkat çekmesini isteyen kadınlar, ince bacaklara sahip ise büyük aralıkları olan file çorapları, kalın bacaklı hanımlar ise daha küçük aralıklara sahip file çorapları tercih ederek dengeli bir görünüm elde edebilirler.
  • Gece davetlerinde daha göz alıcı gözükmek, dikkatleri üzerinize çekmek isteyen kadınların, büyük file desenli çorapları tercih etmeleri daha vamp bir görünüm sağlayacaktır. Mini bir elbise ve stilettolar ile tercih edeceğiniz bu çorap modeliyle göz alıcılığınızı zirveye çıkarabilirsiniz…
  • Uzun çizmeler, kısa şort veya mini bir etek ile yapacağınız kombini ince desenli file çoraplarla tamamlamak size farklı bir ahenk katacaktır.
  • Kısa paça pantalonların tercih edilmesiyle birlikte, üstü açık topuklu ayakkabı ile kombin yapılarak, son rötuşu soket file çoraplar ile yaparsanız, bir sanat eseri yaratabilirsiniz…
  • Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan yırtık jean’lerin içerisine giyeceğiniz uzun file çoraplar ile yeniden gündeme gelen Punk modasıyla şehrin sokaklarında bir görsel şölene dönüşeceksiniz…
  • Karışık desenli file çoraplarınız ile bootie ayakkabılar tercih ederseniz, örneğin bir Pazar kahvaltısı için hem şık hem de spor bir stil oluşturabilirsiniz.
  • Renkliliği seven kadınların tercihi olan kısa ve renkli file çoraplar, ruhunuzdaki bahar kıpırtılarını, giyiminize yansıtmanız için ideal bir seçim olacaktır.
  • Dar ve diz altında etek giymeyi tercih etmeniz durumunda, bilekten bağlamalı ayakkabılarınızla bütünleşecek büyük desenli file çoraplarla, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...