Oyun Dünyası

Fifa 2014 Gamepad ve Joystick Sorunlarının Kesin Çözümü

fifa 2014 gamepad ve joystic ayarları yapma

Merhabalar sevgili duslerkulup.com takipçilerim bugün sizlere fifa 2014 futbol oyununu oynayan kullanıcıların karşılaştıkları gamepad yani halk arasında kol dediğimiz araç ile oynarkenki soruna çözüm bulacağız.Oyunu oynayan arkadaşlar genelde pes oyunlarına göre klavyeyi tercih etmekteler.Fakat pes oynayanlar özellikle alternatif olarak oynamak istediklerinde gamepad yani koldaki tuş kombinasyonundaki farklılık ortaya çıkabiliyor.Oyun ayarlarına girip ayarlama yapmak istediklerinde tuşları değiştiremediklerini görürler.Bu can sıkıcı sorunu aslında rahatlıkla çözebilirler.Aşağıda paylaşmış olduğum indirme linkine girip indirdikten sonra belgelerim-fifa 2014 klasörüne atıp değiştirilsinmi sorusuna evet deyip sorunu bu kadar kolaylıkta çözebilirsiniz.İyi oyunlar.

İndirme linki: http://turbobit.net/pwegi1b448xp.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

9 Yorum

    1. @ali kutluay belirtiğiniz konu hakkında deneme yapmadık. 2 adet joystickte sıkıntı teşkil etmiyor. Sorun sizin sisteminizle alakalı olabilir.

    1. @umut göçer deneyebilirsiniz.Sorununuza çözüm bulduğunuz takdirde yorumunuzu paylaşırsanız başka arkadaşlar içinde faydalı olacaktır.

  1. %100 çalışıyor, harikasınız kendi ufak tuş ayarlarımla çokta iyide oldu çokta güzelde iyide oldu taam mı; teşekkür ederim.
    Bu arada oylama Rated 10/10, king regards.

  2. Fifa oynarken hangi tuşa basacağımı bilmezdim. Sizin verdiğiniz dosya ile bu çözülmüş oluyor. Teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>