Program, Yazılım, Donanım

Faronics Deep Freeze 8 Bilgisayar Dondurma Programını İndir

faronics deep freeze 8 bilgisayar programını full indir

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız, uzun yıllardan beridir internet kafe gibi çoklu ortamlarda deep freeze programı kullanılmaktadır. Zaman içerisinde hiç benliğini ve performansını kaybetmeyen faronics firması yeni sürümler sunmaya devam ediyor. Deep freeze programı bilgisayarımızdaki yerel sürücüleri dondurarak yapılan işlemlerden, dosya indirmelerinden etkilenmemesini sağlıyor. Daha net ifadeyle yapılan işlemler orada kalıyor ve reset atıldığında bilgisayarı eski haline döndürüyor. Çoklu kullanıma açık olan bilgisayarlarda tercih edilen programların başında gelmektedir. Özellikle bilgisiyarların virüs kapmaması gereken durumlarda programın etkisi daha net görülüyor. Faranics deep freeze 8 bilgisayar dondurma programını full olarak tek link indirebilirsiniz.

deep freeze programını full indir

Deep freeze nasıl aktif / pasif edilir?

Program menüsüne erişebilmek için SHIFT tuşuna basılı tutarak saat simgesine çift tıklamak ya da aynı anda CTRL + ALT + SHIFT + F6 tuşlarına basmanız yeterlidir.  Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde aşağıdaki menü önünüze gelecek;
•Boot Frozen: Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki Windows açılışında otomatik olarak aktif olacaktır.
•Boot Thawed (1 Restarts): Bu seçeneği seçerseniz yandaki kutu da aktif olacaktır. Buradan programın ne kadar kez pasif olacağını ayarlayabilirsiniz.•Boot Thawed: Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki açılışta kapatılacaktır. Böylece alt tarafta anlatacağımız programın kaldırılması işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Deep freeze bilgisayardan nasıl kaldırılır?

Yukarıdaki ayarlardan Boot Thawed seçeneğini seçip bilgisayarımızı yeniden başlattıktan sonra, sitemiz aracılığıyla indirdiğiniz programın kurulum dosyasını çalıştırın. Eğer yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdiyseniz Uninstall seçeneği aktif duruma geçecektir. Uninstall yapıp bilgisayarınızı baştan başlatın. Program sistemden kaldırılmış olacaktır.

İndirme linki: http://turbobit.net/n62nw6iqv5r3.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>