Oyun Dünyası

Farm Expert 2016 Çiftçilik Oyununu Son Sürüm İndir

farm expert 2016 çiftçilik oyunu oyna

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız bugün sizlere farm expert 2016 çiftçilik oyununu sunacağım. Çiftçilik yapmayı, bahçecilikle uğraşmayı, tarımla ekin biçmeyi sevenler için Farm Expert mükemmel bir oyundur. Farm Expert oyunu 2016 yılına damga vuracak bir çiftçilik simülasyon oyunudur.

farm expert 2016 çiftçilik oyununu tek link indir

2016 çiftçilik, tarımcılık, bahçecilik simülasyon oyunlarına taş çıkaracak gibi görünüyor. Farm Expert oyununu oynayanlar için ayrı bir zevk taşıyacaktır. Oyunda traktörünüzü kullanarak tarlalarınızı sürebilirsiniz. Ayrıca ağaçlarınız meyve verdikleri zaman elemanlarınızla birlikte ağaçlardaki meyveleri toplayabilirsiniz. Bahçenizde yetişen sebzeleri toplayıp kazanç elde edebilirsiniz. Tabiki hasad öncesinde büyüme, bakım süreçleride vardır. Bu aşamalarda başarılı olmanız gerekmektedir.

tarım, bahçecilik, çiftçilik simülasyon oyununu indir

Sistem Gereksinimleri :
Minimum Sistem Gereksinimleri
Windows 7, 8, 8.1
Pentium Dual Core 2,2
4 GB RAM
DirectX11 uyumlu, 1GB VRAM ekran kartı
10 GB boş hdd alanı

İndirme linki: http://turbobit.net/miekq1uf4r4h.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>