Oyun Dünyası

Far Cry 4 2014 Oyununu Son Sürüm Tek Link Full İndir

far cry 4 oyununu yüksek hızda indir

Merhabalar sevgili duslerkulup.com okuyucularım, bugün sizlere geçtiğimiz günlerde yayınlanan Far Cry 4 oyunu son sürüm sunacağım. Far cry oynayanlar bilirler ilk serisinden itibaren bizlere inanılmaz bir hava katmaktadır. Neden dersek şöyle anlatalım; Far Cry 2 oyununda birtakım görevler için çeşitli nesneler toplamamız gerekiyordu.Bu özellikler ozaman düşünülmüştü fakat grafikler açısından, oyun haritasının küçüklüğü açısından her ne kadar vasatta kalmış bile olsada zamanına göre yinede en kaliteli oyunlara adaydı. Ardından Far Cry 3 yayınlandı bu sürümde ise oyun adeta evrim geçirdi ve bizleri kendi içine hapsetti. Mükemmel akıcılıkta senaryo, çok yüksek grafikler ve çizimler, çok ince detaylar, gerçekçi sesler ile oyunun içerisindeymişiz gibi hissetirdi. GTA oyuncularının alternatif olarak benimsediği bu oyunda çok belirgin özellikler göze çarpmaktadır.Örneğin; oyunu oynarken bizleri senaryoya mahkum etmiyorlar ve özgür irademizle operasyonların akışını biz belirleyebiliyoruz. Bir karakola baskın yapacağınız zaman tek bir yerden değilde, kendi stratejinize bağlı olarak yola mayın döşeyerek gelen takviye ekiplerini yoketme gibi farklılıklar göze çarpıyor. Oyunun tadı tam ağzımızda kalmışken çok kısa bir sürede Far Cry 4 2014 son sürüm oyunu nihayet piyasaya sürüldü.Oyunun yüksek grafikleri ve haritasının büyüklüğü itibariylede Far Cry 3 ü bize unutturacak gibi geliyor. Oyunu sizlere torrent olarak sunuyoruz. Torrent ile Far Cry 4 oyununu yüksek hızda donmadan son sürüm tek link olarak indirebilirsiniz.

far cry 4 oyununu full tek link indir
far cry 2014 oyununu türkçe yamalı indir
far cry 4 sorunsuz tek link indir
far cry 4 oyununu sorunsuz tek link indir
far cry 4 oyununu tek parça indir

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 8.1 / (64 bitlerde tek çalışıyor)
İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core™- i5-750
Ram: 4 GB RAM
Ekran kartı: 1 GB NVIDIA GeForce GTX 460 yada AMD Radeon HD5850
Hard disk boş alanı: 30 GB

Torrent indirme linki: http://turbobit.net/16fsuf6xp8hw.html

Rar şifresi: wwww.duslerkulup.com

Not: Oyunu torrent ile indireceksiniz. Torrent ile yüksek hızda dosya nasıl indirilir konusunda bilginiz yoksa sitemizden torrent makalesini detaylı olarak inceleyip fikir edinebilirsiniz.

Far Cry 4 son sürüm tanıtım videosu:

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>