Oyun Dünyası

Far Cry 2 Bilgisayar Oyunu Full Türkçe Yapma Yaması İndir

far cry 2 bilgisayar oyunu indir

Sevgili Far Cry 2 severler nostaljiye hazırmısınız? Daha önce Far cry oyununu oynamış olabilirsiniz. Fakat Türkçe değilde ingilizcedir muhtemelen. Tabi canım birde Türkçe mi olacaktı diyorsunuzdur belkide. Çok haklısınız ama evet Türkçe! Far cry 2 efsanevi oyununu tamamen türkçe olarak anlayarak senaryoları bilerek oynayamanın tam zamanı. Hatta şimdi gelişmiş bilgisayarlarınızda daha öncelerde low, medium ayarlarında oynadığınız oyunda artık very high kalitesinde yüksek çözünürlükte oynama keyfini süreceksiniz.

Far cry 2 oyununu %100 türkçe olarak yapan oyunu oynayıp hikayeleri senaryoları tamamlayabileceksiniz. Far Cry 2 oyunu türkçe yapma yamasıyla beraber menüler, görevler, diyaloglar tamamen türkçe olacak. Oyun çeviri ekibinin uzun uğraşları sonucu mükemmel bir eser ortaya çıktı. Oyunu yükledikten sonra türkçe yama çalışmaması problemine uğramadan kolay yoldan şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Far cry 2 v1.03 güncellemesini öncelikle mutlaka kurmalısınız.

Far Cry 2 Bilgisayar Oyunu v1.03 güncellemesi:

duslerkulup indirme linki (2)

http://link.tl/1dEex

Far Cry 2 Bilgisayar Oyunu Full Türkçe Yapma Yaması

duslerkulup indirme linki (1)

http://link.tl/1dEeO

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>