Oyun Dünyası

Fallout 4 Oyunu 0xc00007b Hatasına Kesin Çözüm

fallout 4 oyunun 0xc000077b hatasının çözümü

Merhabalar sevgili okuyucularımız, bugün sizlere Fallout 4 oyununu açtığınız sırada karşılaşabileceğiniz bir probleme karşı çözüm bulacağız. 60 gblık bir fallout 4 oyununu indirdikten sonra 0xc00007b gibi sıkıcı bir hatayla karşılaşabilirsiniz. Aslında bu hata birçok 64 bit işletim sistemli bilgisayarlarda sorun çıkarmaktadır. Sorunun temel kaynağı windowsunuzun içindeki dosyaların 32 bit kalıntılı olması. Yeni çıkan birçok oyunda buna benzer problemler çıkmaktadır. Çözümü ise oldukça basittir aslında. Artık Fallout 4 oyunu için 0xc00007b hatasını aldığınızda hiç endişe etmenize gerek kalmayacak.

fallout 4 oyunun hatası çözümü

Aşağıdaki linkteki dosyayı indirerek fallout 4 oyununu kurduğunuz klasörün içerisine atarak oyundan almış olduğunuz hatayı çözebilirsiniz.

İndirme linki: http://turbobit.net/bnhnh64h9a77.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>