Program, Yazılım, Donanım

Facebook Durumunu Farklı Cihazlardan Paylaşma Nasıl Yapılır?

facebook lg g4 ile durum paylaşma

Değerli düşler kulüp okuyucularımız, bugün sizlere inanılmaz bir yöntemi paylaşacağız. Facebook kullanıcıları gün geçtikçe çılgınlık haline geliyor.

facebook windows 10 mobile ile durum paylaşma

Durum paylaşma hastalığı ortaya çıkmasıyla birlikte egolarını tatmin etmek isteyenler için harika bir yöntem paylaşacağız. Paylaştığınız durumları artık piyasaya en yeni çıkan windows 10 mobile, iphone 7, samsung galaxy s7, lg g4 cep telefonuna sahip ve bundan durum paylaşıyormuş gibi arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

facebook samsung s7 ile durum paylaşma

 Nasıl mı olacak çok kolay aşağıdaki linklere basarak, hangi cihazdan durum paylaşıyormuş gibi gösterebilirsiniz. Örnek veriyorum; facebookta iphone 7 den paylaşım yapıyormuş gibi göstermek için linke tıklıyorsunuz ve durumunuzu paylaşıyorsunuz.

facebook iphone 7 ile durum paylaşma

Sitelerin bizimle alakası yoktur. Resimlere tıklayarak direk facebook adresine bağlanıyorsunuz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>