Cep Telefonu ve Teknoloji

Facebook Bff Yazınca Hesap Güvendemi Oluyor?

bff ne anlama geliyor

Merhabalar değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere son zamanların popüler trendleri arasında konu olan BFF’ye değineceğiz. Facebook sayfalar için beğeni ve yorum alınması üzerine üst sıralarda yer vermektedir. İnsanlar artık her sayfaya beğeni ve yorum atmaktan çekiniyorlar. Bundan dolayı facebook’ta daha çok kitleye ulaşmak ve üst sıralarda takipçileri arasında görünmek için şeytani fikirlerini kullanıcılar arasında uyguluyorlar. Son zamanlarında popületisi ise Bff kelimesi. Hesabınız güvendemi diye sorgulama yapmak için yoruma bff yazın yazınız yeşil ise hesabınız güvendedir gibi propagandalar yapmaktadırlar. Bu işin aslı ve astarı nedir onu sizleri sıkmadan anlatacağız.

Facebook Bff yazınca hesap güvende oluyormu?

Facebookta yorumlara BFF yazınca hesap güvende ne yazıkki olmuyor 🙂 çünkü facebookun kendi uygulaması gereği tebrikler, hayırlı olsun gibi ve benzeri kelimeler için tanımladığı özel renkler bulunmaktadır. BFF de bunlardan birisi. Güvende olduğunu kesinlikle göstermez. Sorumluluk kabul etmiyorum diye duvarında paylaş furyasından sonrada acaba denemekten birşey olmaz diye bff yazını insanlar sazan.avi gibi yazıyorlar. Sosyal medyada yaptığınız her paylaşım ve yoruma mutlaka dikkat etmelisiniz. Hepsi sivri zekalı kurt kişiler temkinli olmakta fayda var 🙂

Bff’nin açılımını merak edenler için: BEST FRİENDS FOREVER – Sonsuza Kadar İyi Arkadaşlık

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>