Oyun Dünyası

Exustus Drift Android Araba Oyununu Para Hileli Yükle

exustus drift android araba oyununu indir

Android oyunseverlerin google playden son zamanlarda en çok indirdiği oyun olan exustus drift araba sürme oyunudur. Android işletim sistemli cep telefonları üzerinde oynayabileceğiniz drift android oyunu ile ciddi puanlar almaya çalışmalısınız. Yapmanız gerekenler içerisinde iyi bir araç seçmekle başlamak olacaktır. Ayrıca android cep telefonlarınızda seçeceğiniz arabalarla driftler yapıp eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Android uyumlu tüm cep telefon modellerinde oynanabilmektedir.

cep telefonu android oyununu yükle

Zorlu virajlar rampaar, inişler, vidaydükler, çıkmaz sokaklar tüm bunları exustus drift yapma android araba sürme oyununda yaşayacaksınız. Aracınız ne kadar hızlı olursa çekiş ve fren alma gücüde okadar iyi olacaktır. Sınırsız taş hileli olarak tüm arabaları satın alabilirsiniz.

exustus drift android araba oyununu yükle

Grafikler 3 boyutlu olduğundan dolayı görüntü ve ses açısından iyi durumdadır. Oyunun kontrollerini iki parmağınızı kullanmanız yeterli olacaktır. Yüzbinlerce kişi tarafından indirilen exustus drift android araba sürme oyununu siz para hileli olarak indireceksiniz. Para hileli olması driftte kullanacağınız arabanın daha kaliteli olmasını dolasıyla sizinde daha fazla zevk almanızı etkileyecektir.

duslerkulup indirme linki (1)

https://cloud.mail.ru/public/CLLg/8F4xyq8zG

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>