Dinimiz İslam

Evliyaların Kabul Olması İçin Okudukları Dilek Duası

evliyaların kabul olması için okudukları dua

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere evliyaların dualarının kabul olması için okudukları dilek duasını sunacağız. Bir muradı, isteği olan kişiler sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye dönmelidir. Duayı şu kadar defa okumak yerine bir kere de olsa okursanız ama içtenlikle derinden okumanız daha iyi olacaktır. Yapacağınız niyet ve istiğfar önemli olacaktır. Sabah namazında yapılacak dualar daha etkili olacaktır. İçtenlikle ve samimiyetle bu duayı okuyabilirsiniz.

Bismillâhirrahmânirrahîm

Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.

 

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>