Oyun Dünyası

European Ship Gemi Simülasyon Oyununu Full İndir

gemi simülasyon 2016 oyununu indir

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere European Ship Simulator isimli gemi simülasyon oyununu sunacağız. İsminden de görüleceği gibi denizlerin kaptanı olacaksınız. Sizde bir kaptan-ı derya adayısınız. Gemi sürmek bir tutku dolu iştir. Herkesin yapabileceği bir iş değildir. Sizin gibi yetenekli kişilerin bu zorlu işin altından kalkabileceği yetenek ve zeka isteyen bir türdür.

european ship gemi simülasyonu

Geminizi doğru ve düzgün bir şekilde kontrol edip dev dalgalarla boğuşacaksınız. European ship gemi simülasyon oyununda gemi taşımacılığı yapacaksınız, isterseniz yolcu taşıyıp dünyaları gezebilirsiniz. Gece ve gündüz olarak farklı zaman dilimlerinde çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Oyun 2015 yapımlı olmasına karşı yüksek kalite ve çözünürlüğüne rağmen boyutu oldukça idealdir.

Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7/8
İşlemci: Intel i3 2.6 veya eşdeğeri
Ram: 4 GB RAM
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 2.7 GB

İndirme linki:

http://turbobit.net/wse7e3yfhmqw.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>