Oyun Dünyası

Euro Truck Simülatör 2016 Oyununu Yeni Sürüm Full İndir

euro truck simülatör 2016 oyunu

Merhabalar değerli düşler kulübü okuyucularımız, bugün sizlere euro truck simülatör 2016 oyununun son sürümünü full olarak sunacağım. 26 dlc güncellemesiyle birlikte yepyeni bir oyunla karşılacaksınız. ETS 2016 oyununu bilmeyenler için kısaca bahsedeyim. Uluslararası yollarda ülkeler ve şehirlere lojistik taşımacılık yapacaksınız. Kendinize göre şirketlerle anlaşma yapıp en uygun yüksek fiyatlı yükleri alıp aracınızla varış noktasına ulaştırmalısınız.

euro truck simülatör tır oyununu sürme

Euro Truck Simülatör 2016 oyununda isterseniz ilk olarak başkalarının tırlarını sürüp şoförlük yapabilirsiniz. İsterseniz bankadan kredi çekerek kendi tırınızı satın alıp kredi borcunuzu kapatmanın ardından yüklü miktarda para biriktirip, kendinize şoför tutup büyük bir lojistik firması kurabilirsiniz. Oyun tamamen 3 boyutludur. 10 adet fazladan kamyon eklenmiştir. Yepyeni rotalar, daha gerçekçi çevre, yağmur, güneş ve kar grafikleri eklenmiştir. Her yaş tipine uygun bir oyundur.

indirme

http://link.tl/1yh2N

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>