Oyun Dünyası

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modunu Full İndir

ets 2 türkiye yollarında otobüs sürme oyunu

Merhabalar değerli duslerkulup.com okuyucularımız, oyun yamaları paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.Daha öncelerde sizlere bildiğiniz gibi otobüs sürme oyunu olan 18 wos haulin oyununu sunmuştuk.Türkiye yollarında bu kez daha yeni sürümü piyasaya çıkmış olan euro truck simulator 2 oyunu ile olacağız.Türkiye harita modu ile ETS 2 oyununda daha gerçekçi grafiklerle otobüs, tır, kamyon, araba sürebileceksiniz.

türkiye yollarında tır sürme oyunu indir

Gerçekçi Türkiye şehirlerinin levhaları oyuna eklenmiştir.Euro truck simülatör 2 Türkiye modu  yaması ile kendinizi adete Türkiye yollarında tır süren bir şoför gibi hissedeceksiniz.İlerleyen zamanlarda otobüste sürebileceksiniz.Otogardan yolcu alma gibi özelliklerde eklenecektir.ETS 2 Türkiye modunda 24 tane ilimiz tek tek eklenmiştir.

Oyun içerisinde korkteli tüneli eklenmiştir.Oyunda Antalya havalimanı ve çevre düzenlemesi vardır.Karadeniz bölgesi tabelaları yollara eklenmiştir.Bütün şehirlerde giriş ve çıkış tabelası bulunmaktır.Türk şirketleri, yol çalışmaları ve çeşitli ek özellikler eklenmiştir. Oyunu oynarken bu yepyeni özelliklerlede ayrı bir tad alacaksınız.

Euro Truck Simülatör 2 Türkiye modu anadolu harita v1.45 son sürüm yamasının kurulumu şöyledir:
Oyunun dosyasını indirip rardan çıkartın.
Karşınızda 3 tane rar dosyası gelecek bunları Belgelerim -> Euro Truck Simülatör 2 -> Mod klasörünün içerisine kopyalayın.
Daha sonra oyuna girip profil ekranından düzenleyi seçip üç dosyayı seçin ve oyunu açın.İyi oyunlar…

İndirme linki: http://link.tl/Iadb

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Euro Truck Türkiye Haritası Modu Full İndir
gerçekçi türkiye modu yaması indir
ets 2 türkiye haritası
Euro Truck Simulator 2014 türkiye modu

türkiye yollarında gerçek araba sürme oyunu

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>