Oyun Dünyası

Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir

Türkiye yollarında otobüs sürmek herkesin hayali. Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritasında birçok şehiri gezebileceksiniz. Otobüslerin ve tırların oldukça konforu sayesinde uzun yollarda sıkılmayacaksınız. Ykm ekibi tarafından yapılan gerçekçi türkiye yollar haritası keyif verecek sizlere.

Euro Truck Simülatör oyunun görsel kalitesinin yüksekliği bilinir. Oyun editörleri de var olan yüksek kaliteli ve geliştirilebilir ETS 2 oyununda yaptığı birkaç müdahale ile çok güzel bir oyun ortaya çıktı. Edirneden Hakkariye, Bursadan Afyona, Ankaradan İstanbula, Zonguldaktan Batmana, Diyarbakırdan İzmire ve daha fazlası 61 tane gerçekçi şehirli oyunda müthiş anlar yaşayacaksınız.

Adeta kendinizi Türkiye yollarında otobüs, araba, tır sürüyor gibi hissedeceksiniz. İstediğiniz aracı seçerek yola koyulabilirsiniz. Mesala zonguldak sınırında ilerlerken yol boyu kıyı şeridinde denizi görmeniz gibi hoş manzaralar ile türkiyede olduğunuzu hissedeceksiniz. Güney ve doğu bölgelerine ulaştığınızda ise kurak ve ağaçlık alanların azaldığını görebileceksiniz.

Euro Truck Simülatör oyunu bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. 1.26- 1.27 sürümünü yüklemeniz gerekecektir. 

indirme

http://sharemods.com/x777xij64qnh/YKS_Team_EU_Turkey_Map_V1.4.3.7z.html

İndirdiğiniz WinRar arşivinden çıkan YKS_Team_EU_Turkey_Map isimli 4 adet dosyayı Belgelerim/EuroTruckSimulator2/mod klasörü içine atınız.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>