Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir

EURO TRUCK SİMÜLATÖR 2 1 Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir

Türkiye yollarında otobüs sürmek herkesin hayali. Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritasında birçok şehiri gezebileceksiniz. Otobüslerin ve tırların oldukça konforu sayesinde uzun yollarda sıkılmayacaksınız. Ykm ekibi tarafından yapılan gerçekçi türkiye yollar haritası keyif verecek sizlere.

EURO TRUCK SİMÜLATÖR 2 3 Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir

Euro Truck Simülatör oyunun görsel kalitesinin yüksekliği bilinir. Oyun editörleri de var olan yüksek kaliteli ve geliştirilebilir ETS 2 oyununda yaptığı birkaç müdahale ile çok güzel bir oyun ortaya çıktı. Edirneden Hakkariye, Bursadan Afyona, Ankaradan İstanbula, Zonguldaktan Batmana, Diyarbakırdan İzmire ve daha fazlası 61 tane gerçekçi şehirli oyunda müthiş anlar yaşayacaksınız. ets2 türkiye gerçek haritası 1 Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir

EURO TRUCK SİMÜLATÖR 2 4 Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir

Adeta kendinizi Türkiye yollarında otobüs, araba, tır sürüyor gibi hissedeceksiniz. İstediğiniz aracı seçerek yola koyulabilirsiniz. Mesala zonguldak sınırında ilerlerken yol boyu kıyı şeridinde denizi görmeniz gibi hoş manzaralar ile türkiyede olduğunuzu hissedeceksiniz. Güney ve doğu bölgelerine ulaştığınızda ise kurak ve ağaçlık alanların azaldığını görebileceksiniz.

%name Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir

Euro Truck Simülatör oyunu bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. 1.26- 1.27 sürümünü yüklemeniz gerekecektir. 

duslerkulup indirme linki 1 Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir

http://sharemods.com/x777xij64qnh/YKS_Team_EU_Turkey_Map_V1.4.3.7z.html

İndirdiğiniz WinRar arşivinden çıkan YKS_Team_EU_Turkey_Map isimli 4 adet dosyayı Belgelerim/EuroTruckSimulator2/mod klasörü içine atınız.

EURO TRUCK SİMÜLATÖR 2 2 Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir

Özet
Yayınlanma Tarihi
Reviewed Item
Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir
Yazar Oyu
51star Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir1star Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir1star Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir1star Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir1star Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Türkiye Haritası İndir
   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>