Program, Yazılım, Donanım

Eset Nod32 6.0 Antivirüs 32 Bit Türkçe Full Tek Link İndir

eset nod32 6.0

Merhabalar değerli duslerkulup.com takipçilerim bilgisayar kullanıcılarının en çok korktuğu virüslerdir.Bilgisayarlarımıza trojan,truva,win32 alman tarzı en bilindik ve tehlikeli virüsler internet aracılığıyla yayılmakta ve dosyalarımızı sistemimizi çökertmektedir.Bu sebeple bilgisayar kullanıcıların vazgeçilmezi antivirüs programlarıdır.Pc kullanıcıları en antivirüs niteliklerine bakarken en hafif, sade, kullanışlı, güvenilir ve uzun ömürlü yazılımları kullanmak ister.Bu niteliklere uyan en iyi yazılım Esettir.Eset nod32 hem bilgisayarımızı korurken hemde internette kapabileceğimiz virüslere karşıda bizi koruma altına alır.Örneğin virüslü bir siteye girerken site virüslü ise siteyi bloke eder ve giriş yapmamızı engeller.Bende sizlere Eset Nod32 Antivirüs programının  6.0 32 bit son sürümünü paylaşacağım.

eset nod32 6.0 türkçe

Sade görünümü ile kullanıcının gözün hitap eden eset eski sürümlerindeki hataların birçoğu düzeltilmiş vaziyette.

Eset bu sürümüyle daha iddialı ve daha kapsamlı.Birçok özelliği içinde barındıran eset çıkardığı 6. sürümünde yeni özellikler yeni araçlar ekleyip rakipleri karşısında bir adım daha atmayı başarmıştır.

duslerkulup indirme linki (1)

http://turbobit.net/bjjjhn8bp2dt.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Hocam bu programı güncellemeye gerek var mı?Kendimiz güncelleme yaparsak program da sıkıntı yaşar mıyız?(kullanıcı adı,cd key isteme gibi)

    1. @soner bu programı 6.0 sürümünde kullanırsanız eğer sıkıntı olmaz.Güncellemelerde genelde lisans dosyalarıda değiştirdikleri için sıkıntı oluşturabilir.O yüzden mümkün olduğunca güncellememeye gayret edin.

  2. kardeşim indirdim buraya çıkart yaptım setupa tıkladım ama açılmıyor hiç bişi olmuyor

    1. @yiğit can program katılımsız olduğu için sizin setuba tıkladıktan sonra hiçbir yüklemeye ihtiyacınız yoktur.Otomatikmen yükleyecektir.

  3. Kardeşim dalgamı geçiyorsunuz kurulum olan nod32 kuruyorsun ama onun yerine seçenekler menüsü 2013 diye upload free satın alma programı kuruyor bu kadar olmaz yani yazıklar olsun

    1. @mertcan siz yanlış anlamışsınız.Antivirüs programı katılımsız olduğu için otomatikmen yüklenmektedir.Otomatik yüklenme sırasında antivirüs yazılımı katılımsız şekile uyarlayan yazılımcı kendi reklamını eklemiştir.Programı yüklediğinizde masaüstüne otomatikmen atmaktadır.Antivirüs yakından uzaktan alakası yoktur onun tamamen reklam amaçlıdır.Antivirüsünüz sorunsuzca yüklenmektedir.Başlat menüsünden bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>