Oyun Dünyası

Escape From Tarkov Oyununu Full İndir


Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere harika bir savaş oyunu sunacağım. yapımların müthiş bir popülarite kazanması ile birlikte hayatta kalma temalı oyunlar da müthiş başarılar kazanmaya, yapımcılarını satış rakamları ile birlikte memnun etmeye başladı. Oyun içerisinde birbirinden farklı onlarca silah bulunacak. Bu silahları yerde bulabilecek yahut oyun marketinden satın alabileceğiz. Ancak belirtmemiz gerekiyorki, Escape From Tarkov’de herhangi bir şekilde öldürülürsek, silahımızı kaybedeceğiz. Ancak oyun içerisinde bulunacak olan sigorta benzeri bir sistem ile öldükten sonra eğer rakip oyuncu silahımızı almaz ise, sigorta tarafından silahımız bizlere geri verilecek.

Escape From Tarkov yalnızca silah bulma veya silah modifiye etme üzerine kurulu bir yapım değil. Oyun içerisinde karakterimizi de özelleştirebileceğimiz zırhlar mevcut. Farklı zırh modelleri ile farklı özellikler kazanabiliyorken, farklı çantalar ile de ekipman kapasitemizi yükseltebiliyoruz. Ayrıca karakterimiz ile oynamaya devam ettikçe farklı yetenekler kazanabiliyoruz. Oyunun RPG elementlerinden bol bol bulunduracağını belirtebilirim.

Bazı özellikler ile dayanıklılığımız artabilecekken, bazıları ile daha hızlı yağma yapabilecek veya daha hızlı koşabileceğiz. Oyun içerisinde bu tip karakter özelleştirmeleri ile birlikte ister bir keskin nişancı, ister hızlı bir asker, istersek te tank benzeri karakterler oluşturabileceğiz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>