Eğitim Dünyası

Enpara ve Qnb Finansbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

enpara müşteri hizmetlerine bağlanma

Değerli okuyucularımız, enpara finansbank’ın son zamanlarda geliştirdiği masrafsız internet bankacılığıdır. Kısa sürede çok sayıda müşteriye ulaşan enpara aslında verdiği hizmetle de göz dolduruyor. Çünkü yapılan anlaşmalı kampanyalar ile de oldukça dikkat çekti. En basitinden bankalar arası eft lerde ücret alınmaması ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Qnb finansbank müşterilerinin kullandığı atmlerden paralarını çekebilmektedirler. Ayrıca 7 bin tlye kadarda para çekim işlemi yapabilmektedirler. Çok avantajlı yönleriyle enpara ve finansbank müşteri hizmetlerinin kaliteli tavırlarıylada müşterilerini cezbediyor diyebiliriz. Müşteri numaranızla rahatlıkla müşteri temsilcisine bağlanabilir derdinizi anlatabiliyorsunuz.

qnb finansbank müşteri hizmetleri nosu

Enpara.com müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için 0850 222 36 63 numarasını tuşlamak yeterlidir.

Qnb Finansbank müşteri temsilcisine kısa yolla bağlanmak için 0850 222 29 00 çağrı merkezi numarasını tuşladıktan sonra 3-2-6-2 tuşlarına sırayla basmanız gerekiyor. Bu sayede beklemeden müşteri temsilcisine bağlanma işleminiz gerçekleşiyor.

Not: Tavsiyemiz menüde sesli yanıt sisteminin belirttiği seçenekleri dikkatle dinleyerek bağlanmanız olacaktır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>