En Şık Kıvırcık Paspas Modelleri Paspas Toptancısı’nda Sizlerle! | Askeri Bölüm

En Şık Kıvırcık Paspas Modelleri Paspas Toptancısı’nda Sizlerle!

BrWJmp En Şık Kıvırcık Paspas Modelleri Paspas Toptancısı’nda Sizlerle!

Özel yapısı sayesinde kıvırcık paspas, kullanım alanlarına baktığımızda çamur, kir, kum gibi dış faktörlerden arındırdığını ve kullanıcısına sağlıklı bir ortam sergiler. Ofis, bahçe, balkon, kapı önü gibi mekanlarda kullanılan kıvırcık paspaslar, yapıldıkları PVC malzemeyle dayanıklı bir yapı sunuyor. Özellikleri sebebiyle kullanıldıkları ortama estetik bir görünüm kazandırmalarının yanı sıra güvenli ve rahat adım atmayı da sağlıyor. Ayakkabı tabanını yormayan, esnek yapılarıyla dış mekanlarda da sıkça kullanılan kıvırcık paspaslar, kolay temizlenebilme özelliğiyle de çokça rağbet görüyor.

Kıvırcık paspas modelleri kapalı ve açık taban yapılarıyla farklı kalınlıklarda, boyutlarda ve renklerde sunuluyor. Ev tekstili kategorisi içerisinde bulunan kıvırcık paspaslar dış mekan kullanımı için de uygun bir yapı sağlıyor. Bazı modeller suya dayanıklı olmasının yanı sıra güneş ışınlarına karşı UV koruması sağlıyor ve donmaya karşı da dayanıklı bir yapı sunuyor. Kıvırcık paspas renkleri, kıvırcık paspas ölçüleri farklı seçeneklere sahip olmakla birlikte kıvırcık paspas kullanım alanlarına göre kıvırcık paspas teknik özellikleri önem arz etmektedir.

Özellikle kış aylarında merdivenler, mermer zeminler gibi istenmeyen kazaların oluşabileceği bölgelerde kullanılarak kar yağışlarında, buzlu yüzeylerde emniyetli adım atmayı mümkün kılıyor. Kıvırcık paspas, ıslak zeminde kaymayan yapısıyla, suyun bulunduğu yüzme havuzu, banyo, mutfak gibi ortamlarda da kaymayı engellemesi ve güvenli yürümeyi sağlaması sebebiyle tercih ediliyor. Kıvırcık paspas özellikleri arasından biri de anti-statik yapı sunan modeller tozu, kiri tutmazken, alev geciktirici modeller yangın durumunda dayanıklılık sağlamasıdır.

Kıvırcık yer paspası çeşitlerinden, kıvırcık rulo paspaslar ise 2 metre, 4 metre gibi farklı uzunluklar da satılıyor. Alan kişi tarafından ihtiyaç duyulan boyutta kesilerek kullanılıyor. Kimi zaman da kıvırcık paspas yolluk olarak tercih ediliyor ve kesilmeden kullanıma sunuluyor. Kolay temizlenebilmesi sebebiyle her ortamda rahatlıkla kullanılabilen kıvırcık plastik paspas, yoğun trafiği olan binalarda iç alan döşemesinde kullanılıyor. Kıvırcık rulo paspas fiyatları ise metre başına belirleniyor.

Siz de Paspas Toptancısı ile benzersiz seçeneklerle dolu, taksitli ödeme imkanlı ve uygun fiyatlı ürünlerini güvenle alışveriş yapabilir, kampanyalardan ve süper indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 

    Makale Yazarı: Duslerkulup

Sizde yorum yazabilirsiniz...

Kameralı Sohbet