En İyi Basit 3D Grafik ve Çizim Programı İndir

AutoCAD En İyi Basit 3D Grafik ve Çizim Programı İndir

Sevgili okuyucularımız, 3 boyutlu tasarımlar, çizimler, grafiksel yöntemler sizler için iş hayatınızda önemli mevkiye sahiptir. En iyi basit ve 3d grafiklere sahip olan çizim programları mimarlık, elektriksel çizim, inşaat teknikerliklerinde gereklidir. Bundan dolayı çizim programlarınızın kalitesini ellerinizin maharetiyle buluşacaktır. En iyi basit ve 3 boyutlu grafikler çizimler program açısında Wings 3D programı bu alanda başarılı konuma sahiptir. Taşıma, boyutlandırma, kesme, genişletme araçları,Kesişim, boyutsal kesme ve diğer gelişmiş araçlar,Simetrik modelleme,Önizleme seçenekleri,Kenar tekrarlama gibi fonksiyoneller sebebiyle grafik ve çizimlerinizle büyük işler başarabilirsiniz. Ücretli olarak çizim programı sağlayan araçlardan ziyade hem kendinizi geliştirmek için hemde ücretli yazılımlara para vermemek için ücretsiz program sunacağız.

En İyi Basit 3D Grafik ve Ücretsiz Çizim Programları:

Sketchup:

Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan bu program film, video oyun tasarımları, iç mekan tasarımı, mimari, sivil ve makine mühendisliği çizimleri için oldukça geçerlidir.

FreeCad:

Bir objeyi üç boyutlu olarak tasarlamak için yaptığınız çalışmalarda önemli mevkiye sahip olan programdır. Oldukça kaliteli ve kullanılabilir bir yazılımdır.

MeshMixer

3 boyutlu baskılı tasarımlar yapabileceksiniz. Ayrıca yazılımın tüm gerekli araçları sağlaması nedeniyle bir tasarımı sıfırdan oluşturmak için de gayet kullanışlıdır.

duslerkulup indirme linki 1 En İyi Basit 3D Grafik ve Çizim Programı İndir

http://turbobit.net/da1dzma644im.html

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>