Cep Telefonu ve Teknoloji

En Az Şarj Tüketen Son Model Akıllı Telefon Modelleri

en az şarj tüketen son model cihazlar

Değerli düşler kulübü takipçilerimiz, biliyorsunuz ki artık hayatımız akıllı telefonlara bağlı hale geldi. Gündelik yaşamımızda bu telefonların olmaması birçok işimizi aksatabilmektedir. Bu sebeple telefonlarımızdaki şarjları ekonomik kullanmamız gerekiyor. Akıllı telefonlar içerdikleri uygulama ve sunduğu hizmet itibariyle oldukça adından söz ettirmektedirler. Motorola Moto X Play Dual SIM ve Moto X Style cihazları konuşma olarak 33 saat 19 dakika, Huawei’nin Nexus 6P cihazı ise 33 saat 18 dakika süreyle en iyi derecelere sahipler.

en az şarj harcayan telefonlar hangileridir

Samsung Galaxy A7 ise video oynatımında 14 saat 11 dakika olarak şarj konusunda önemli yer tutmaktadırlar. 3G performansı olarak Galaxy A7 ve Galaxy A5 cihazları şarj konusunda en başarılı konumdalar. Ayrıca wifi kullanımında da samsung firması a7 ve a5 modellerinde şarj tüketim konusunda ilk sırada yerini almaktadır. Fakat yinede kesin çözüm olarak şarj sorununa yol bulunamamıştır. İphone cihazlarıda şarj tüketim konusunda iyi durumda olduklarını söyleyebiliriz. Yalnızca kullandıkları uygulamalar sebebiyle şarj tüketimi artmıştır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>