Oyun Dünyası

Emergency 2016 İtfaiyecilik Simülasyon Oyunu İndir

Emergency 2016 itfaiyecilik oyunu

Sevgili düşler kulüp takipçilerimiz, bugün sizlere Emergency 2016 isimli acil yardım oyununu paylaşacağız. Acil yardım uzmanı olmak isteyenler için oldukça gerçekçi bir oyundur. Adeta kendinizi sivil savunmacı olarak göreceksiniz. Oyunda itfaiyecilik ön planda olsada toprak kayması, vebalar, afetler, kazalar ve yaygınlar gibi toplumsal felaketlerde halkın savunmasında kilit rol oynayacaksınız. Halkın can güvenliği size emanet.

emergency simülatör oyununu yükle

Unutmayın her canı büyük bir titizlikle kurtarmalısınız. Almanya’nın Köln şehrinde insanların ölmesine yol açan veba salgınının üstesinden gelmeye çalışacağız ilk görevinizde. Her görev sizlere yeni bir ufuk açacaktır. Görevlerde başarılı olmaya itina göstermelisiniz. Unutmamalısınızki başarılı olmamanın yolu yoktur, başarı için uğraşmamak vardır. Oyun çok yeni olarak piyasaya çıkmıştır. 

acil yardım oyununu full yükle
emergency 2016 oyununu tek link türkçe indir

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (Sadece 64 bit!)
İşlemci: Intel 4 çekirdekli 2.6GHz or AMD 4 çekirdekli 3.2GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB VRAM, NVIDIA GeForce 550 Ti, AMD Radeon HD 6670

İndirme linki: http://turbobit.net/s2simvbx742y.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>