Eğitim Dünyası

Elif Şafak Kağıt Helva Kitabını Pdf E-Kitap İndir

elif şafak kağıt helva kitabını indir

Elif şafak, son yıllarda çok kısa bir süre içerisinde en çok kitap satan Türk yazarlarımızdan birisidir.Şafak yazmış olduğu aşk romanıyla özellikle genç kesimin oldukça dikkatini çekmiş ve bir zincirleme gibi herkesin dilinde dolanmaya başlamıştır.Kitapları elden ele tavsiye edilip okunmuştur.1994 yılında kitap yazımlarına başlayan Şafak, son kitabını 2013 yılında piyasaya sürmüştür.Bugünde sizlere Elif Şafak’ın ilgi gören bir diğer gibi kağıt helva isimli romanını ücretsiz olarak sunacağız.Elif Şafak Kağıt Helva romanını sitemizden pdf olarak  e-kitap şeklinde indirip android,ios işletimli akıllı cihazlarınızda rahatlıkla okuyabilirsiniz.Hemde tek kuruş ödemeden.İyi okumalar dileriz…

Elif Şafak’ın Kağıt Helva kitabından birkaç satır..

Derken o yolculukta bir an geliyor, durup geriye bakma gereği duyuyorum. Geçtiğim yolları, uğradığım durakları, güzergâh boyu karşılaştıklarımı anımsıyorum.

Bu kitap dünden bugüne yazdıklarımdan ufacık bir seçkidir. Bir alıntılar kitabı. Karın doyursun diye değil, tadımlık niyetine.

Kâğıdın üzerine konumuş birkaç tatlı kelam…

duslerkulup indirme linki (1)

http://link.tl/1cvYc

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>