Eğitim Dünyası

E1525 Hidroksi Etil Selüloz Maddesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

e1525 maddesi hakkında bilgi

Değerli duslerkulup.com takipçilerimiz, kullandığınız tükettiğiniz ürünlerde etiketler bulunmaktadır. İçindekiler bölümü bizler için önemli konumdadır. Denetim altında olduğunuz bildiğimiz birçok ürünün etiket kısımlarına baktığımızda çok farklı anlamlar içeren kodlar bulunmaktadır. Hatta bu kodların birer katkı maddesi olduğunu bilmeyiz. Örneğin E1525 Hidroksi Etil Selüloz maddesinden söz edebiliriz. Sıcak yada soğuk suda çözünebilen ve tortu bırakmayan üründür. Normal şartlarda doğal çözücülerde çözünmezler.PH değeri 2-12 arasında olduğunda yoğunluğu küçüktür.  

e1525 hidroksi etil selüloz maddesi nasıl elde edilir

İyonik olmayan bir yüzey aktif olarak; kıvam verici, film oluşturucu özelliklerini taşıyan bir polimerdir. Ayrıca eşit bir dağıtıcı olarak ajan, yapıştırıcı ajan, su tutma ajanı ve koruyucu ajan olarak kullanılır. Uygulaması kolay ve durağan bir ürün olması sebebiyle boya sanayisinde, inşaat sanayisinde kullanım alanları mevcuttur. Tabletlerde kullanımının yanısıra yapıştırıcı koruyucu jelatin, kıvam verici ajan ve stabilize edici ajan olarak kullanımıdır. 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>