E1525 Hidroksi Etil Selüloz Maddesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

hidroksietil selüloz hec ethide selüloz jel 100g E1525 Hidroksi Etil Selüloz Maddesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Değerli duslerkulup.com takipçilerimiz, kullandığınız tükettiğiniz ürünlerde etiketler bulunmaktadır. İçindekiler bölümü bizler için önemli konumdadır. Denetim altında olduğunuz bildiğimiz birçok ürünün etiket kısımlarına baktığımızda çok farklı anlamlar içeren kodlar bulunmaktadır. Hatta bu kodların birer katkı maddesi olduğunu bilmeyiz. Örneğin E1525 Hidroksi Etil Selüloz maddesinden söz edebiliriz. Sıcak yada soğuk suda çözünebilen ve tortu bırakmayan üründür. Normal şartlarda doğal çözücülerde çözünmezler.PH değeri 2-12 arasında olduğunda yoğunluğu küçüktür.  

strong style color b82220 hydroxyethyl cellulose strong hec E1525 Hidroksi Etil Selüloz Maddesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İyonik olmayan bir yüzey aktif olarak; kıvam verici, film oluşturucu özelliklerini taşıyan bir polimerdir. Ayrıca eşit bir dağıtıcı olarak ajan, yapıştırıcı ajan, su tutma ajanı ve koruyucu ajan olarak kullanılır. Uygulaması kolay ve durağan bir ürün olması sebebiyle boya sanayisinde, inşaat sanayisinde kullanım alanları mevcuttur. Tabletlerde kullanımının yanısıra yapıştırıcı koruyucu jelatin, kıvam verici ajan ve stabilize edici ajan olarak kullanımıdır. 

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>